Renata Langmannová

Renata Langmannová Renata Langmannová se narodila 16. srpna 1986 v Ivanovicích na Hané. Vystudovala Střední odbornou školu ve Vyškově, obor Obchodní akademie a v roce 2012 zakončila magisterské studium na Policejní akademii ČR v Praze s červeným diplomem (obor Bezpečnostně právní činnost).

V roce 2006 vyhrála prestižní soutěž krásy Českou Miss 2006. Korunku královny krásy převzala 17. února 2006 v pražském Top hotelu a stala se tak II. Českou Miss, před Miroslavou Košťanovou a Barborou Kolářovou. Téhož roku se také zúčastnila Miss Universe v Los Angeles. Od této doby pracuje jako modelka po celém světě. Myslím, že jde o jednu z nejkrásnějších, ne-li nejkrásnější českou Missku. Nejen dokonalé tělo, ale velice přitažlivý je také její svůdný úsměv.

Jako modelka působí převážně v zahraničí. Působí především na zahraničních trzích v Itálii, Něměcku a Francii. Mezi její klienty patří módní značky jako např. Guess, Triumph, Lormar aj. Podporuje charitativní projekt Teribear - Nadace Terezy Maxové.